Jmenuji se Dasha , panička mi zatím říká jen Dášo , Dášenko , dětsko jedno malé , Dášena a  Šeno.

Narodila jsem se asi před 8 měsíci . Protože jsem z útulku , moc o toho nevědí . S ostatními pejsky vycházím celkem slušně . Jsem plachá a taky mám celkem strach z obojku . Vážím 9 kg a jsme střední výšky . Jsem asi kříženeček chrta z něčím. 

Panička jsi mně vybrala hlavně k vůli tomu , že vycházím s Tobim a jsem energická . Co to je to agility ještě moc nechápu a panička té trpělivosti moc nemá , ale zatím se snaží :D

Jmenuji se Tobi ,  panička mi říká : Tobi , Tobane , Tobiasi , Tobo , blboune jenen malý černý , telisko a někdy když jsem hodný tak Tobijášek

Narodil jsem se 25.12.2008 u rodiny Komorážových. Dali mně jako dárek jednomu pánovi , který bydlel sám v domě na samotce. Jenže ten pán musel jít na operaci zad a již by se o mně starat nemohl. Mohl jsem jít jedině zpět ,ale sestřička čekala štěňata , tak jsem tam zůstat nemohl :( , ale byla u nich na dovolené rodina Kotásková , kterým mně bylo líto.Tak si mně koupili.

Starají se o mně moc dobře , ale mněl jsem nějaké zdravotní problémi tak jsem tak neustále jezdil . Byl jsem na operaci , kvůli tomu že mi rost nehet na zadních packách . To jsem byl poprvní u paničky v domě.Míval jsem také problémi s chlupy - vypadal jsem příšerně tak mi paniččina mamka začala vařit česnečku , která mi moc chutnala . Nyní mám jen jediný problém - jsem alergický na hodně psích šampónu . Nakonec to panička vyřešila tak , že mmě začala umívat običejným kopřivovým šampónem.

Protože jsem velký pes tak potřebuji celkem hodně pohybu , na vycházkách jsem paničce zdrhal tak mně nemohla pustit mně proběhnout a už nevěděla jak mou energii vyběhat . Měli jsme jsme štěstí Lidka Buřková s Dušanem Bučkem se rozholi trénovat v Ratíškovicích sport jménem agility . Tak jsme si to šli zkusit mně to moc nebavilo , ale pak jsem tomu přišel na kloub . Teď když jdeme okolo a panička se mnou nejde trénovat , tak sjem  na ni naštvanej a dávám jí to dobře znát.